ART / Lithographs / Litographs in colors 10515140
nr 1051 5140
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pieces, M Huss W, Stockholmsmotiv, bladets mått: 64x50 + 62x41 181/450 resp. 78/460,
2 st, M Huss W, Stockholmsmotiv, bladets mått: 64x50 + 62x41 181/450 resp. 78/460
Condition: lösa blad
1000
SEK 1400
Monday August 22 2016
at 20:26:06
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
- Thema-auction
Aug 22
Stockholmsmotiv
Read more about Stockholmsmotiv